اخبار

  

هم دانشگاهیان ارجمند!

با سلام و احترام

پیرو فراخوان قبلی، چهارمین کنفرانس فارغ‌التحصیلان شریف با مشارکت دانشگاه در روزهای پنجم و ششم دیماه سال جاری برنامه‌ریزی شده است.

فرصت حضور استادان و دانش‌آموختگان تمامی دوره‌ها و دانشجویان همه‌ی رشته‌های تحصیلی همراه با میهمانان در این کنفرانس، فرصتی گرانبها برای بیان دیدگاه‌های سازنده و اطلاع به دست‌اندرکاران جامعه برای بهبود رویه‌های اجرایی خواهد بود.

محورهای کنفرانس امسال به صورت زیر می باشد:

1 - دستاوردهای دانش‌آموختگان شریف

2 - تاثیر توسعه علم داده بر جهان آینده

3 - الزامات پیش‌نیازهای حل چالش‌های اقتصادی کشور

4 - مشکلات پیش روی آموزش عالی کشور و راه‌حل‌ها

از تمامی استادان و دانش‌آموختگان عزیز در تمامی دوره‌ها، دعوت می‌شود خلاصه مقاله سخنرانی خود را جهت بررسی و گزینش تا تاریخ 20/08/97 به دبیرخانه کنفرانس با نشانی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نموده و برگزارکنندگان کنفرانس را در هر چه بهتر شدن این رویداد بزرگ علمی و اجتماعی یاری رسانند. علاقمندان می‌توانند جهت مشاهده قالب مقالات به وبگاه کنفرانس به نشانی: conf.alumsharif.org مراجعه فرمایند.

تمام مقالات پذیرفته شده بر روی وبگاه فوق قابل دسترسی و ارجاع خواهند بود و تعدادی از آنها جهت سخنرانی انتخاب می‌شوند. گواهی شرکت در کنفرانس، گواهی پذیرش مقاله و گواهی سخنرانی به صورت مجزا صادر خواهد شد.

7 آبان ماه 1397

روابط عمومی چهارمین کنفرانس فارغ التحصیلان شریف