اخبار

  

هم دانشگاهیان ارجمند!

با سلام و احترام

پیرو فراخوان قبلی، چهارمین کنفرانس فارغ‌التحصیلان شریف با مشارکت دانشگاه در روزهای پنجم و ششم دیماه سال جاری برنامه‌ریزی شده است.

فرصت حضور استادان و دانش‌آموختگان تمامی دوره‌ها و دانشجویان همه‌ی رشته‌های تحصیلی همراه با میهمانان در این کنفرانس، فرصتی گرانبها برای بیان دیدگاه‌های سازنده و اطلاع به دست‌اندرکاران جامعه برای بهبود رویه‌های اجرایی خواهد بود.

محورهای کنفرانس امسال به صورت زیر می باشد:

1 - دستاوردهای دانش‌آموختگان شریف

2 - تاثیر توسعه علم داده بر جهان آینده

3 - الزامات پیش‌نیازهای حل چالش‌های اقتصادی کشور

4 - مشکلات پیش روی آموزش عالی کشور و راه‌حل‌ها

از تمامی استادان و دانش‌آموختگان عزیز در تمامی دوره‌ها، دعوت می‌شود خلاصه مقاله سخنرانی خود را جهت بررسی و گزینش تا تاریخ 20/08/97 به دبیرخانه کنفرانس با نشانی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نموده و برگزارکنندگان کنفرانس را در هر چه بهتر شدن این رویداد بزرگ علمی و اجتماعی یاری رسانند. علاقمندان می‌توانند جهت مشاهده قالب مقالات به وبگاه کنفرانس به نشانی: conf.alumsharif.org مراجعه فرمایند.

تمام مقالات پذیرفته شده بر روی وبگاه فوق قابل دسترسی و ارجاع خواهند بود و تعدادی از آنها جهت سخنرانی انتخاب می‌شوند. گواهی شرکت در کنفرانس، گواهی پذیرش مقاله و گواهی سخنرانی به صورت مجزا صادر خواهد شد.

7 آبان ماه 1397

روابط عمومی چهارمین کنفرانس فارغ التحصیلان شریف

 هم‌دانشگاهیان ارجمند

با سلام و  احترام

همان گونه که مستحضر هستید به کارگیری دانش و تجربیات فارغ التحصیلان و اساتید دانشگاه صنعتی شریف در جهت کمک به توسعه صنعتی کشور از اهداف انجمن فارغ التحصيلان دانشگاه صنعتی شریف است.در این راستا انجمن در نظر دارد به منظور ارائه دستاوردهای برجسته علمی و عملی اعضای خود و بررسی پاره ای از چالش های کلان کشور و ارائه پیشنهادهای خروج از تنگناهای موجود با بهره گیری از این تجربه ها، چهارمین کنفرانس فارغ التحصیلان شریف را با مشارکت دانشگاه در روزهای پنجم و ششم دی ماه سال جاری برگزار نماید.