اخبار

  

هم‌دانشگاهیان ارجمند

با سلام و  احترام

همان گونه که مستحضر هستید به کارگیری دانش و تجربیات فارغ التحصیلان و اساتید دانشگاه صنعتی شریف در جهت کمک به توسعه صنعتی کشور از اهداف انجمن فارغ التحصيلان دانشگاه صنعتی شریف است.در این راستا انجمن در نظر دارد به منظور ارائه دستاوردهای برجسته علمی و عملی اعضای خود و بررسی پاره ای از چالش های کلان کشور و ارائه پیشنهادهای خروج از تنگناهای موجود با بهره گیری از این تجربه ها، چهارمین کنفرانس فارغ التحصیلان شریف را با مشارکت دانشگاه در روزهای پنجم و ششم دی ماه سال جاری برگزار نماید.

در این كنفرانس، دانش آموختگان همه ی سالها در کلیه رشته ها و مقاطع تحصیلی دانشگاه و نیز دانشجویان و اساتید گذشته و حال دانشگاه حضور و مشارکت خواهند داشت. همچون گذشته، هیات اجرایی انجمن در پی آن است که گام‌های اجرایی زیر را بردارد:

  • ایجاد و تقویت پیوندهای فرهنگی، علمی و حرفه¬ای فارغ¬التحصیلان دانشگاه شریف در داخل و خارج از کشور با یکدیگر و با دانشگاه
  • هم اندیشی و تبادل اطلاعات در زمینه مسایل ایران در حوزه های اجتماعی، فرهنگی، علمی، صنعتی، مدیریتی و اقتصادی و ارائه راه کارهای پیشنهادی برای حل آن ها
  • انتقال و به اشتراک گذاری اطلاعات در زمینه پیشرفت های علمی و صنعتی در سطح جهانی،که فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در تولید آن نقش داشته اند.

هیات برگزار کننده کنفرانس آقايان دکتر فرشاد فاطمی و دکتر شهروز معاون را به ترتیب به عنوان دبیران علمی و اجرایی کنفرانس برگزیده است.

در این راستا برای چهارمین کنفرانس فارغ التحصیلان شریف محورهای زیر در نظر گرفته شده است :

  • دستاوردهای دانش آموختگان شریف
  • تاثیر توسعه علم داده بر جهان آینده
  • الزامات و پیش‌نیاز‌های حل چالش‌های اقتصادی کشور
  • مشکلات پیش‌روی آموزش عالی کشور و راه‌حل‌ها

سایر اطلاعات مرتبط در وبگاه کنفرانس اطلاع‌رسانی می‌شود و علاقمندان می‌توانند نظرات و پیشنهادات خود را از طریق وبگاه و یا پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با برگزارکنندگان کنفرانس در میان بگذارند.

9 تير ماه 1397

روابط عمومي چهارمین کنفرانس فارغ التحصیلان شریف